The ICC Is Born

23. dubna 2018 v 17:51 | EyeCandy |  Eye Candy Píše...
Budova Mezinárodního Trestního Soudu(ICC),Haag,Nizozemsko:

Michael Dorn právě předal poslední složku svému dlouholetému příteli, Majoru Luisi Danielovi. Oba si potřásli rukama.
"Díky Luisi. Oba víme, že tahle jednotka měla vzniknout už dávno před tímhle vším. Jsem rád, že já budu vaším styčným důstojníkem s ICC. Hodně štěstí příteli."
A tam to vše začalo.Tam se začala psát historie zvláštní mezinárodní jednotky ICC. Majorovi už zbývala jediná věc. Představit tým poslednímu členovi. I když sehnat starého přítele zrazeného Americkou Policií se zdálo nemožné, povedlo se.

Následujicí den, sídlo zvláštní jednotky ICC, Haag, Nizozemsko:

Major Daniel vešel do dveří prostorného domu, který se stal sídlem zvláštní jednotky. Hned za ním vešel starší muž. Jen se za nimi dveře zavřeli, Majorova jednotka se začala pomalu scházet. Nastal čas pravdy. Čas představit tým, který bude bojovat s nejhoršími z nejhorších po celé Evropě.

" Tohle je Detektiv Seržant Eva Vittoria, Itálie, Antimafie,expertka na výslechy a utajení." Drobná rusovláska lehce vystoupila z hloučku a s milým úsměvem kývla na pozdrav.

" Detektiv Seržant Tommy McConnell, Policie Severní Irsko, zbraňový a taktický expert." Muž téměř o hlavu větší než rusovlasá žena, která před ním stála jen kývl. Vypadal, že se cítí ohrožen přítomností dalšího muže, i když bylo vidět, že na nic takového jako nemravné návrhy muž za Majorovými zády nepomýšlí.

"Inspektor Sienna Pride, Scotland Yard, expertka na obchod s lidmi a pašování napříč Eurozónou." Blondýnka s úsměvem kývla na pozdrav.

" Vyšetřovatel Sebastian Berger, Policie Berlín, Německo, Technický Génius." Mladík stejně jako ostatní jen kývl na pozdrav.

Majorovy oči se setkaly s očima muže, který stál za ním. Pak pohlédl na ostatní.

"Tohle je.."
"Detektiv Carlton Hickman." Prohlásila Eva s úsměvem.
"Preferujete raději Carl." Sekundovala Sienna
"Bývalý detektiv u New Yorské policie a nejlepší profilovač zločinců jakého znám." Major ustoupil, zatímco muž jen přikývl na pozdrav.

A tak se zrodila elitní mezinárodní jednotka vyšetřovatelů, jakou kdy ICC mělo. Když skončilo představování, každému byl předán odznak a průkaz. Teď už zločinci nemohli utíkat přes hranice. Když je zločin bez hranic i policisté zboří své hranice působnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama