Nejhorší Noční Můra: Prolog

23. dubna 2018 v 17:57 | EyeCandy |  Eye Candy Píše...
8. Listopad, Charlotte,Severní Karolína

Reese DeMarco a Hollis Templetonová stáli v temné chatě, kdesi v lesích Severní Karolíny. Oba drželi zbraň.Zamířili svými svítilnami na jednu ze zdí chaty a oba ztuhli, když uviděli, co na ní je. Hollisina tvář zbledla a ruce se jí třásly. Reese ji pevně objal tak, aby nic neviděla. Řekla jen pár slov tak tiše, že by to jindy nebylo slyšet, ale v hrobovém tichu se to rozléhalo jako ozvěna." Je zpátky. A chce mě." Reese ji vyvedl ven a zavolal Mirandě.

8. Listopad, Útočiště

Miranda zvedla telefon ještě dřív, než vůbec zazvonil." Reesi, co jste zjistili?" Její tvář najednou zbledla, jak poslouchala co jí říká. " To je nemožné. Je mrtvý. Zabili jsme ho. Víš co? Vraťte se do města a usaďte se v motelu. Přijedu s Quentinem a Dianou. Pohlídej ji. Prošla si kvůli němu peklem."

8. Listopad,Charlotte,Severní Karolína

"Rozumím. Zavolám jakmile dorazíme do motelu." Reese byl bývalý voják se schopností nevídaného dvojitého štítu a se schopností vycítit nebezpečí namířené na něj, nebo na někoho, kdo mu byl fyzicky blízký. Hlavně pokud šlo o Hollis. Před dvěma týdny se zasnoubili. Byl také telepat. Ten muž měl být mrtvý. Ublížil Hollis, jako ještě nikdo předtím, ale tentokrát se jí ani nedotkne.

" Fajn Hollis, vrátíme se zpátky do motelu." Dosedla na sedadlo spolujezdce a nepromluvila dokud za sebou nezavřel spojovací dveře pokoje.Propukla v pláč když si sundávala koženou bundu, top a jeany. Ve spodním prádle si lehla na postel a plakala.Reese se také převlékl a zavolal Mirandě. Když vešel do pokoje na moment se zarazil a sledoval ji. Pak si k ní přisedl a pevně ji objal, její hlavu položenou na hrudníku.

"Neublíží ti. Neopustím tě." V tu chvíli se na něj podívala. Byla bledá a zesláblá. "Když usnu vidím jeho tvář jako šmouhu. Jen ten jeho úsměv je jasně vidět. Usmíval se když mi píchal tu drogu. Pak mi vzal oči. Přesně tohohle jsem se bála. Toho, že se jednoho dne vrátí. Pamatuju si, že jsem se probudila až v nemocnici po operaci. A uviděla jsem Bishopa. Řekl mi, že se mé schopnosti média po tom všem probudily,a že mi museli dát oči někoho jiného."

Objal ji ještě pevněji, políbil ji do vlasů a čekal až usne. Konečně se propadla do světa zapomění. Ale pak ji začali dohánět její noční můry.

9. Listopad,Los Angeles

Na LAX čekali agenti Quentin Ha1yes a Diana Brisco na jejich let do Severní Karolíny. Věděli, že to pro Hollis bude těžké, ale také věděli, že se o ni Reese postará, že kdyby musel zemřel by pro ni. A také věděli, že Hollis právě prožívá svou noční můru.

Tu nejhorší noční můru.

P.S: LAX ( Los Angeles International Airport)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama