Love That Crosses Borders

23. dubna 2018 v 17:41 | EyeCandy |  Eye Candy Píše...
Sídlo zvláštní jednotky ICC, Haag, Nizozemsko, 8.15:
Major Luise Daniel vešel do dveří přesně ve chvíly, kdy dva členové jeho týmu, Tommy a Eva, řešili jisté, partnerské, neshody. "Nejsem ta, která nabourala při poslední cestě do Amsterdamu, nebo snad ano?!" Tommyho vražedný pohled ji zase rychle umlčel. "Fajn, řídíš ty." Eva se vítězně usmála a pohlédla na Majora. I detektiv Hickman už dorazil. "Máme případ. 4 zavražděné ženy. Amsterdam, Paříž, Řím a Praha. Všechny velmi zbité a jejich šaty byly potrhané. Našli je všechny v opuštěných částech parku. Tommy a Evo, pojedete do Říma, Sebastian a Sienna do Prahy. Já s Carlem pojedeme do Amsterdamu a pak se všichni sejdeme v Paříži. Buďte opatrní." Tým se rozešel a všichni se vydali, kam jim bylo zadáno.
Řím, Itálie, 10.40:
Tommy a Eva dorazili na místo v parku, kde byla dívka nalezena. Ukázali své doklady a prošli pod policejní páskou. Oba prošli oblast několikrát, dokud si Eva nevšimla zvláštního křížení stop. " Tommy! vidíš to co já? tady jsou boty, pravděpodobně s podpatky, tady už jen jedna a za tímhle spadlým stromem malé bosé šlápoty. Ale botu podle všeho nikdo nenašel. Musel ji odnést pachatel." Tommy přikývl a vydal se směrem, kde začínaly stopy bot. Eva ho pomalu následovala. Společně prohledali okolí. A pak našli co hledali. Botu Gucci velikosti 37. Poté se vydali do obchodu, kde byla podle Sebastiana, který použil sériový kód, bota koupena. Tommy, jako muž, nechal Evu, aby promluvila s prodavačem a šel pro jídlo. Když vešel o chvíli později do obchodu, nikoho nenašel. To ho viděsilo.
"Evo?! Evo!" když došel do druhé části obchodu našel brutálně zavražděného muže, prodavače. Vyběhl ven, a rozhlížejíc se, volal její jméno stále dokola.
Mezitím se Eva začala pomalu probírat zavřená v kufru auta. Pak ho uslyšela. S někým mluvil. Nebo mluvil sám se sebou? To netušila. Ale bála se. Nikdy v životě se tak nebála. První, co jí blesklo hlavou bylo, kéž by tu byl Tommy.
Tommy se užíral tím, že tam mohl být s ní. Mohl tam být a ochránit ji. Mohl ji teď otravovat šílenými teoriemi. Místo toho ji teď má nějaký schizofrenik, co si místo ní představuje bůh ví koho.
Dům útočníka, 12.50:
Jeho oči byly plné vzteku. Bože on byl naprosto nepříčetný. A zase si povídal sám se sebou. Nebo s hlasy v jeho hlavě. Měla na sobě šaty z 50 let. Hodně staré, stejně jako boty. Někoho představovala. Matku? Pravděpodobně ano. Doufala že Tommy a ostatní ji brzy najdou. Pak se k ní přiblížil. " Jsem policistka. Prosím, nechte mě odejít. Můžu vám pomoct jen mě nechte jít." Její tělo se otřásalo vzlyky. Jeho řev se rozléhal domem. " Mlč ty jedna mrcho! Ničíš mi život slyšíš?! Mlč!" A pak jí přiložil kapesník napuštěný chloroformem k nosu. Vše pohltila temnota.

Policejní centrála,Řím, Itálie, 17.50:
Mezitím, co město Řím pohltila temnota, zbytek týmu dorazil na policejní centrálu. Tommy, který nic nejedl a teprve teď se odhodlal dotknout studené kávy na stole před ním, vypadal zničeně.
Pak promluvila Sienna. "Ty boty, které jste chtěli prověřit, jsou z hodně staré kolekce. A ty šaty jsou taky hodně staré. myslím, že si ji jako někoho představuje. Sebastian našel záznam z kamery v obchodě se zvířaty. Tady," ukázala drobnou rukou na plátno. " Jako jméno udal John Smith, jméno, které dáš když nechceš dát své vlastní. "
Hickman pohlédl na své kolegy a chopil se slova " Podle doby, ze které šaty i boty pocházejí si vylívá zlost na matce. Všechny ženy byly nuceny utíkat lesem, ale už tehdy byly zraněné a krvácely. Když je našel zabil je velmi surově. Sebastian zjistil jméno toho muže a kde je pohřbená jeho matka."
Pincijské Zahrady,Řím, Itálie, 19.30:
"Pohni se ty mrcho! Nebo ti ukážu jaké to je,když někoho nutíš k něčemu co nechce." A ona ho poslechla. Bála se. Tak moc se bála. A pak to uslyšela. Hlasy. Přišli ji zachránit? Jenže on je také uslyšel a přinutil ji běžet. Pořezal ji zápěstí a nutil ji běžet.
" Evo! Evo!" Ozývalo se to celým lesem. A pak sebrala dost síly aby se ozvala. " Tady!" Celá se třásla, krvácela a plakala. Někdo jí chtěl ublížit. Ozval se výstřel. Oslepilo ji světlo z baterky na zbrani. Ta osvětlila i tvář zachránce. Byl to Tommy. O chvíli později už ji držel v naruči a pevně objímal. Vynesl ji z parku a předal záchranářům.
V nemocnici byla 4 dny. Mezitím se mezi ní a Tommym dost změnilo. Oba konečně pochopili, že už dávno nejsou jen kolegové.
A tak se zrodila láska mezi bojovníky se zločinem. Ale před nimi bylo ještě mnoho tajemství, překážek,strachu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama